Украинские товары
+38(093)4303164, +38(050)7704673
Товары из Украины

Категории товаровПоиск по параметрам

Стоимость

  • от

  • до

                                           

На Місяці та Марсі виявили таємничі цифри

   Дослідники виявили загадкові арабські цифри відразу на двох планетах - на Місяці і на Марсі. Як стало відомо Gamebomb.ru, на обох планетах чітко помітні цифри 58. Автором знахідки виступив Сандра Олена Андраде (Sandra ...

   Дата: 04.01.2016 в 13:11

   Автор: Кваченко Виталий

    Дослідники виявили загадкові арабські цифри відразу на двох планетах - на Місяці і на Марсі. Як стало відомо Gamebomb.ru, на обох планетах чітко помітні цифри 58. Автором знахідки виступив Сандра Олена Андраде (Sandra Elena Andrade), яка виявила цифри досліджуючи планети в сервісі Google. Андраде опублікувала відео на своєму каналі YouTube в якості підтвердження знахідки.

    Невідомо, звідки з'явилися таємничі знаки і що вони можуть означати. Уфологи схиляються до думки про їх неземне походження. Причому виглядають цифри підозріло однаково на обох планетах. Накреслені на поверхні Червоної планети цифри 58 розташовані на 1 градусі 29 хвилинах і 8 секундах північної широти і 23 градусах 0 хвилинах і 11 секундах західної довготи. Координати цифр на Місяці поки залишаються не підтвердженими.

    Уфолог Скотт Уорінг (Scott Waring) відзначає, що перш знаходив і інші цифри. Так на Марсі він виявив цифру 6 також невідомого походження. Однак дослідник висунув припущення, що може пояснити появу цих таємничих знаків.

    За словами Уорінг, всередині знаменитої «Зони 51» існувала «Зона S4». Тут військові вчили новобранців про існування 56 відомих інопланетян. Можливо люди могли виявитися 58-ми і цифри є своєрідною міткою приналежності планет людям. За даними Gamebomb.ru, представники NASA поки ніяк не коментують нові виявлення уфологів.

 

 

 

Другие товары компании: