Торговая площадка Украины
Создай свой интернет-магазин на нашем портале.
Продавайте и покупайте.

Категории товаровЕсли наш проект Вам полезен, то будем благодарны за вклад в его развитие. Через PayPal

Информационные страницыФотогалерея Каталог видеозаписей

Поиск по параметрам

Стоимость

  • от

  • до


       

                     

           

 

 

Як боротися з невідкладної медичної допомогою на космічній станції

   Основним невідкладної медичної допомоги ніколи не відбувалося на Міжнародній космічній станції, - але те, що сталося б, якщо б це було? І які уроки можна витягти для лікування подібних надзвичайних ситуацій на Землі?...

   Дата: 14.05.2016 в 09:50

   Автор: Кваченко Виталий

 

The international space station

 

         Основним невідкладної медичної допомоги ніколи не відбувалося на Міжнародній космічній станції, - але те, що сталося б, якщо б це було? І які уроки можна витягти для лікування подібних надзвичайних ситуацій на Землі?


         Коли Тім Пік вибух на орбіту в грудні, він знав, що 40 годин медичної підготовки він отримав би підготувати його для більшості проблем зі здоров'ям під час його шестимісячного перебування на Міжнародній космічній станції.


        На додаток до рятувальних навичкам, він вчили, як зшити рану, зробити укол і навіть витягти зуб.
         За даними НАСА, це навчання буде підготувати його та членів його екіпажу для найбільш поширених медичних проблем, з якими стикаються на МКС - як заколисування, головні болі, болі в спині, шкірних захворювань, опіків і стоматологічних надзвичайних ситуацій.

 

        Але зіткнулися з набагато більш серйозною медичною надзвичайної ситуації - що вони будуть робити?
 

        Обмежені можливості


       Медична аптечка на МКС є основним. Він містить аптечку, велику книгу медичних умов і корисну медичного обладнання, включаючи дефібрилятор, портативний УЗД, пристрої для пошуку глибоко в очі і два літри розчину.

 

 

 

An ISS astronaut performing an ultrasound scan on Canadian astronaut Chris Hadfield on a previous mission

 

         Хоча їх легкий ультразвуковий прилад може генерувати дуже чіткі знімки внутрішньої частини тіла людини, і доводять їх до медичної бригади на Землі за допомогою з діагнозом, не було б жодних засобів фіксації основну проблему на МКС.
Д-р Девід Грін, старший викладач аерокосмічної фізіології Королівського коледжу Лондона, говорить найкращим варіантом було б, щоб повернути пацієнта до Землі в космічному кораблі Союз зістикувався з МКС, подорож близько трьох-і з половиною годин. Але це далеко не однозначним.

 

      "Вони мають обмежені ресурси на МКС, але немає об'єктів життєзабезпечення на Союз теж. Якщо це хороший політ назад вони можуть відчувати пана сили 4g-5g на входження в атмосферу Землі. Це досить неприємно для здорового індивідуальний, ніколи не проти когось, хто тяжко хворий ".


      Здоров'я та фітнес всіх астронавтів дуже уважно стежити за кілька місяців до старту з льотної хірурга, який виглядає після них та їхні родини до, під час і після їх шестимісячного перебування на МКС. 

 

 

Tim Peake

          У центрі управління на місцях, команда постійно стежить астронавтів, збір даних з усіх питань від здійснення вони роблять те, що вони їдять.
В результаті, д-р Грін каже, що ризик космонавта розвиваються серйозну хворобу і потребують інтенсивної терапії дуже мала, але вона як і раніше близько 1% до 2% на людину в рік.


          Так що, швидше за все, рано чи пізно відбудеться.
 

          Подивіться на небо
 

           Проблеми боротьби з серйозними медичними надзвичайних ситуацій не обмежується тільки до МКС.
Д-р Фред Papali, який працює в реаніматології Університету штату Меріленд, США, і провів час, працюючи в надзвичайних палатах в лікарнях Гаїті і південного Судану, каже, що є уроки, які можна витягти протягом багатьох віддалених сільських регіонах на Землі.
Він бачить паралелі між ізоляції МКС і деяких сільських районах у країнах з низьким рівнем доходу, де послуги охорони здоров'я не вистачає.

 

      "У багатьох частинах світу, основною надзвичайної ситуації і гострої медичних установ просто не існує. Це важко, так як лікарі там не мають досвіду або підготовки ... і пацієнти часто чіпляється за життя з їх мізинець."
Він був свідком, як лікарні без водопроводу і електрики не врятованих життів, що використовують ультразвук, щоб швидко діагнози в медичних надзвичайних ситуацій.

 

 

ISS crew

 

 

             "Це простий і революційна технологія, яка може виглядати більш глибоко," говорить він.
Доктор Papale також говорить, що використання телемедицини - віддалений лікування хворих лікарем з використанням електронного відео або аудіо зв'язок, який має життєво важливе значення в просторі - повинні бути більш поширена в країнах, що розвиваються.
При підключення до інтернету все, що необхідно в віддаленому місці, щоб набрати до досвідченого лікаря запитати поради або отримати доступ до інформації, "дуже дешеві інтервенції можуть зробити різницю між життям і смертю".
Це не справжній сюрприз, що аерокосмічна техніка може допомогти громадам у зонах стихійних лих, у високогірних районах, а також у віддалених та ізольованих сіл на Terra Firma.


            Їхні потреби дуже схожі. Медичні прилади в космосі повинен бути невеликий, легкий, міцний, розумний і низьким енергоспоживанням. Те ж саме вірно у віддалених регіонах.


           Так НАСА і Європейського космічного агентства зробили це їхній бізнес, щоб поділитися перевагами будь-яких інновацій в аерокосмічної техніки з широкою медичної та наукової громадськості.
Навчання людей використовувати технології правильно це теж важливо. Так само, як Тім Пік був навчений використовувати медичне обладнання та акт як простору фельдшера, аналогічний тренінг може бути дано людям в районах, де є брак лікарів і працівників охорони здоров'я, наприклад в Африці на південь від Сахари.

 

           Сміливо йти ...
         Як пілотовані космічні місії планується Місяця, Марса і за її межами, необхідність поліпшення невідкладної медичної допомоги в космічних збільшується ще більше.
         

          Створення кваліфікований лікар частина екіпажу може допомогти з проблемою боротьби з невідкладної медичної допомоги за тисячі миль від дому. Він працював для екіпажу зорельота Enterprise в Star Trek. Але було б проведення екстреної хірургії в просторі бути реалістичними?

 

 

 

Robonaut 2

 

 

            В даний час операції було б непрактично в мікро тяжкості, тому що в крові і рідини буде витікати з тіла пацієнта (що в три чверті води), плавати навколо, заражають інших космонавтів і забруднювати космічний корабель.
Учені в США були тестування ідею розміщення прозорий купол над раною, а потім наповнюючи його рідиною, такий, як фізіологічний розчин, щоб зупинити потік крові. Це може зупинити кровотечу або дати час хірург, щоб запечатати рану.
НАСА також планує перетворити роботів в космос хірургів. Robonaut 2 вже на борту МКС, і мета в тому, що вона виконує основні медичні функції, які можуть бути дистанційно керованих із Землі. Зрештою є надія, що він може бути запрограмований для виконання складну операцію, - але це ще далеко.
           

           На тривалих космічних місій було б потреба в розумних медичних приладів, препаратів з набагато більш тривалий термін зберігання і більше великої медичної підготовки.
 

           Це довгий шлях до Марса, і з тимчасовою затримкою 20 хвилин кожен шлях, спілкуючись із Землею, швидкий медична рада буде неможливо.
Експерти космічної медицини були їх робота вирізав, - але ви б не став ставити проти них придумують інноваційного рішення, які могли б принести користь усім

 

 

Случайные товары